Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.
To miejsce zdecydowanie zasługuje na najwyższą ocenę! Zawsze można liczyć na profesjonalizm, a atmosfera jest relaksująca i przyjazna. Stylistki są nie tylko bardzo kompetentne, ale też potrafią doradzić w wyborze idealnego koloru czy wzoru. Każda wizyta to dla mnie chwila prawdziwego relaksu, a efekty są zawsze zachwycające. Polecam z całego serca!
~ Wiktoria M
Świetne miejsce, długo szukałam salonu w którym manicure będzie wykonane w tak precyzyjny sposób. Jestem bardzo zadowolona z jakości usług, wszystko trzymało się idealnie do kolejnej wizyty (5 tyg🥰). Lokalizacja również jest świetna, w ścisłym centrum. Z chęcia będę wracać do tego salonu 😊😊
~ OlaOla
Салон - один з топових в Білостоці🔥
Сервіс відмінний: завжди ввічливо приймають, зустрічають, каву пропонують😍
Я роблю манікюр у Анни і мені все дуже подобається: рівень якості послуг, професійність манікюру, чистота, охайність, стерильність.
Дякую за високий сервіс ❤️
~ Анастасия М
Bardzo uprzejmy i miły personel! Atmosfera i wnętrze salonu zrobiły wrażenie, wszystko wygląda bardzo drogo i stylowo, chciałem zrobić zdjęcie 😊 zrobiłem manicure i pedicure, wyszło idealnie, bardzo ładnie, wybraliśmy piękny design. Na pewno przyjdę jeszcze
~ Мария Т
Miałam przyjemność odwiedzić Salon Pasadena podczas mojej krótkiej wizyty w Białymstoku i mogę szczerze polecić to miejsce! Manikiurzystka Elena to prawdziwa profesjonalistka. Z dużą starannością zajęła się moimi paznokciami, doradziła mi najlepsze rozwiązania i wykonała manicure, który przekroczył moje oczekiwania. Atmosfera w salonie jest bardzo przyjemna, a obsługa niezwykle sympatyczna. Na pewno wrócę przy następnej okazji! Dziękuję, Elena, za wspaniałą usługę!
~ Łucja Z
Jedyne miejsce w Białymstoku, gdzie można zrobić staranne mani+pedi w 1,5h (!!!). Mega oszczędność czasu. Do tego świetna atmosfera, przesympatyczna obsługa i bardzo dobra kawa :) polecam wszystkim i nie mogę się doczekać kolejnej wizyty 😍
~ Magdalena S
Od ponad pół roku korzystam z usług salonu. Paznokcie wykonywane są starannie, szybko i w przemiłej atmosferze. Stylizacje zawsze trzymają się długo. Piękny salon. Polecam każdemu, kto chce poczuć się komfortowo ❤️🥰
~ Daria B
Pedicure wykonany bardzo starannie, precyzyjnie i dokładnie, a co również bardzo istotne - sprawnie, w miłej atmosferze, dziękuję pani Aniu!
Polecam serdecznie.
~ Agnieszka M
Jestem stałą klientką salonu Pasadena. Korzystałam z usług każdej stylistki paznokci i zawsze wychodzę z tego miejsca zadowolona🤍 Wspaniała atmosfera i profesjonalne podejście do klienta 🤍!!
~ Weronika S
Salon bardzo zadbany, czysty, wszystko sterylnie. Byłam u stylistki Eleny. Jest bardzo życzliwa i przyjemna. Odrazu widać profesjonalne podejście.
~ Evgeniya S
Za każdym razem jestem bardzo zadowolona z usług wykonywanych w tym salonie! Paznokcie są wykonane perfekcyjnie i trzymają się bardzo długo (do następnej wizyty)! :)) bardzo polecam to miejsce:)
~ Klaudia H
Najlepszy salon w Białymstoku, przetestowałam wiele miejsc, ale nikt nigdzie nie zrobi wam lepiej paznokci niż te dziewczyny! Wspaniała atmosfera, pyszna kawa 🩷
~ Wiktoria P
Przecudne miejsce, bardzo eleganckie ale zaraz przytulne.
Usługi a zarazem obsluga świadczona na najwyższym poziomie! Nie ma drugiego takiego miejsca.
Polecam serdecznie ❣️
~ Natalia S
Świetna atmosfera, pyszna kawka. Stylistki są przemiłe, manicure bardzo ładnie wykonany. Polecam serdecznie:)
~ Sati M
Manicure wykonany bardzo starannie i co najwazniejsze szybko ! W salonie panuje relaksująca atmosfera. Polecam!
~ Agnieszka F
Делала гигиенический маникюр и педикюр, очень приятный салон и атмосфера. Предлагают кофе, чай)
Рекомендую!
~ Irina
Bardzo starannie wykonany manicure 👌 atmosfera bardzo miła a kawa przepyszna. Umówiłam się na kolejne wizyty polecam 👌
~ Agnieszka R
Świetna atmosfera i profesjonalny personel, świetny manicure, uwielbiam to😍
Cieszę się, że poszłam do tego salonu
~ Владислава Ч
Usługi na najwyższym poziomie. Manicure i pedicure wykonany szybko i starannie. Serdecznie polecam
~ Diana T
Bardzo polecam to miejsce. Manicure zawsze wykonany jest perfekcyjnie i co najważniejsze bardzo szybko.
~ Justyna W
Polecam ! 👌🏼 Mani wykonane bardzo dobrze i szybko. Świetna atmosfera, piekne wnętrze 😍
~ Elżbieta
Miła, przyjemna atmosfera. Bardzo przyjemne wnętrze, pomaga w odprężeniu się i w odpoczynku.
~ Window
Polecam salon. Zwłaszcza Panią Anię i Walerię. Dokładnie, szybko, sprawnie.
~ Sara Z
Bardzo polecam te miejsce! Manicure wykonany starannie i w dobrej atmosferze✨🥰
~ Kasia .